جستجو
محصولات جدید

محصولات جدید

ربات سگ اسباب بازی مدل robot dog no.Q99

ربات سگ اسباب بازی، می تواند یک هدیه ی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای کودکان باشد. این ربات قابلیت حرکت ندارد و همچنین یک سنسور روی بینی این سگ تعبیه شده است که در صورت لمس سنسور ربات واکنش نشان می دهد و این ویژگی بسیار برای کودکان می تواند جذاب باشد. از قابلیت های دیگر این ربات می توان به صحبت به زبان انگلیسی، پخش موزیک و نور و رقص اشاره کرد.
2,579,000 ریال

ماسک اسکواد گیم

جدیدترین ماسک cosplay ، همان ماسک مدیر بازی "ماهی مرکب". بازی هیجان انگیز بقا ، ممکن است در هر زمان و هر کجا جان خود را از دست بدهید ، کدام قسمت را انتخاب خواهید کرد؟
550,000 ریال

ماشین ربات تبدیل شونده مدل 707-2

احتمالا شما نیز سری فیلم های سینمایی تبدیل شوندگان را دیده باشید ربات هایی جنگجو که در صورت نیاز به اتومبیل های مختلف تبدیل می شدند. این اسباب بازی نیز یک کپی بسیار خوب و زیبا از همان شخصیت ها می باشد شخصیت هایی بسیار محبوب در بین کودکان و بزرگسالان امروزی که روز به روز در حال گسترش و محبوبیت بیشتر می باشند..
1,050,000 ریال

عروسک موزیکال نوزاد با پستونک راه رونده مدل 6688-4

این عروسک موزیکال نوزاد با پستونک راه رونده یک اسباب بازی سرگرم کننده برای کودکان شما می باشد، هم موزیکال و هم دارای نورهای جذاب و هم راه رونده
1,500,000 ریال

سینک ظرفشویی و گاز اسباب بازی مدل WD-P41

با چرخاندن اهرم شیر، آب واقعی از شیر سرازیر شده و در مخزن زیر سینک جمع میشود. این اسباب بازی علاوه بر شیر آب و سینک، اجاق گاز، تعدادی میوه، قابلمه، ماهی تابه، قاشق و چنگال، بشقاب و ابرشستشوی ظروف، و سبد آبریز نیز دارد و می تواند ساعتها کودک شما را سرگرم کند و رنگی واقعی به بازیهای او ببخشد.
7,500,000 ریال

فیل موزیکال چراغدار مدل 903

2,100,000 ریال
فیلترها
Sort
display