جستجو

وسایل

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

اسکوتر تویکو6

928,000 ریال

اسکوتر زرین - 8

«اسکوتر زرین تویز مدل Go Fast» یک اسباب‌بازی ورزشی و مهیج است که کودکان را بسیار هیجان‌زده و خوشحال می‌کند. این اسکوتر را شرکت زرین تویز طراحی کرده و مناسب کودکان بالای سه سال است. مدل فوق می‌تواند تا وزن 20 کیلوگرم را تحمل کند. اسکوتر Go Fast به سرهم‌بندی نیاز ندارد و دارای چهار چرخ است که از ویژگی‌های بارز آن می‌توان به وجود همین چهار چرخ اشاره کرد. بچه‌ها راحت می‌توانند تعادل خود را روی اسکوتر حفظ کنند. از مزایای دیگر آن می‌توان به وزن سبک 0.81 گرمی‌اش اشاره کرد؛ زیرا حمل‌ونقل و جابه‌جایی آن برای والدین گرامی آسان و راحت‌تر خواهد بود.
1,176,000 ریال

بولینگ کوچک پارس - 18

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است. این بازی برای کودکان ۲ به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد
270,000 ریال

راکت بزرگ حقیقت - 48

185,000 ریال

سوپر گلف روکارتی

اسباب بازی گلف کارتی دارای 3 دسته گلف، 2 دروازه، 2 توپ، 2 پایه توپ و دو پرچم بوده و به افزایش دقت و تمرکز کودکان کمک می کند.
350,000 ریال
فیلترها
Sort
display