جستجو

دوچرخه

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

دوچرخه فکری درج

یک اسباب بازی زمانی برای کودک مفید است که علاوه بر ویژگی سرگرم کننده اش به رشد هوش و ذهن او نیز کمک کند. امروز هم ما می خواهیم یک محصول که هر دو ویژگی مذکور را دارند را به شما معرفی کنیم تا خرید اسباب بازی را برایتان امری راحت و آسان سازیم. اسباب بازی دو چرخه کوهستان با برند درج برای گروه سنی 3 تا 8 سال تولید شده است که کودک با داشتن آن نه تنها یک دوچرخه جذاب و رنگارنگ را در اختیار دارد که می تواند خود را سوار بر آن تصور کند و دوچرخه دوست داشتنی را حرکت دهد بلکه یک عدد دو سو و آچار پیچ گوشتی هم دارد که به کمک آنها می تواند پیچ های روی دوچرخه را باز کند و دوباره آنها را ببندد. این امر موجب شده که این محصول به جز ویژگی سرگرم کننده اش به افزایش مهارت هایی چون ایجاد هماهنگی بین چشم و دست، توانایی حرکتی ظریف، مهارت فنی، دقت و تمرکز و خیال پردازی کمک کند. همچنین بر اساس تأثیرات اسباب بازی بر روی ذهن و تئوری هوش های 9 گانه گاردنر اسباب بازی دو چرخه کوهستان درج در ارتقای هوش درون فردی نیز بسیار موثر است. لازم به ذکر است که اسباب بازی دو چرخه کوهستان درج از جنس پلاستیک بسیار مرغوبی تولید شده است و فاقد هر گونه مواد شیمیایی و رنگ های سمی می باشد و از این جهت حفظ سلامتی کودک را در حین بازی به طور کامل تضمین می کند. ضمن آنکه با داشتن جنس پلاستیکی اش باعث شده تا قابلیت شست و شو داشته باشد و نشکن هم باشد. اسباب بازی دو چرخه کوهستان درج با وزن بسیار مناسب 165 گرم و ابعاد 32*34.5*7.2 سانتی متر و بسته بندی پلاستیک شفافی که دارد به راحتی قابل حمل و جا به جایی توسط کودکان می باشد و آنها نه تنها در منزل بلکه خارج از منزل می توانند این محصول را همراه با خود داشته باشند. حالا اگر شما در کنار بازی و سرگرمی به رشد هوش و ذهن کودکان هم اهمیت می دهید پس هرچه سریعتر بر روی گزینه خرید اسباب بازی دو چرخه کوهستان درج کلیک کنید و این محصول دوست داشتنی و جذاب را به کودکان دلبند هدیه دهید.
424,000 ریال

سه چرخه ماتادور

یکی از تفریحات مفید برای خردسالان، سه‌چرخه‌سواری است. سه‌چرخه‌ی «دلیجان» مدل «Matador» از وسایلی است که می‌تواند برای یک کودک هم وسیله‌ای ورزشی محسوب شود و هم موجبات تفریح او را فراهم کند. این سه‌چرخه با وزنی معادل 7.2 کیلوگرم، یکی از انواع سه‌چرخه با وزن کم به‌شمار می‌رود. Matador از قطعات پلاستیکی و بدون لبه‌های تیز ساخته شده است و این موضوع آن را مناسب استفاده‌ی کودکان خواهد کرد. فرمان توسط یک عروسک گاو همرنگ با بدنه به دوشاخه‌ی چرخ جلو وصل شده است و پدال‌ها هم روی همین چرخ تعبیه شده‌اند. این مدل دارای سه چرخ پلاستیکی است و برای حرکت‌کردن، پدال‌هایی روی چرخ جلوی آن وجود دارد. برای کنترل سه‌چرخه از اهرم هدایت فرمان استفاده می‌شود و والدین می‌توانند بر جهت و حرکت ماشین کنترل داشته باشند؛ همچنین صندلی دارای محافظ بوده و برای خردسالان مناسب است. صندلی را می‌توان در دو حالت مختلف عقب و جلو قرار داد. گفتنی است این سه‌چرخه سایبان، سبد و سیستم موزیکال هم دارد. چرخ‌های پهن و پلاستیکی سه‌چرخه سبب می‌شوند در سطوح نرم هم حرکت کند و قرارداشتن مرکز ثقل روی چرخ‌های عقب باعث می‌شود هدایت و کنترل سه‌چرخه توسط چرخ جلو راحت‌تر انجام شود. کودکان همواره به دنبال الگو قراردادن بزرگ‌ترهای خود هستند. سواری یک الگوبرداری از دنیای بزرگ‌ترهاست که همیشه برایشان خوشایند بوده است. این سه‌چرخه را برای کودکان 3 تا 5 سال طراحی و تولید کرده‌اند.
9,675,000 ریال

ماشین مک کویین4عددی117

اسباب بازی پسرانه ماشین مک کوئین 4عددی اسباب بازی پسرانه ماشین مک کوئین 4عددی مک کویین یکی از بهترین و پر بیننده ترین کارتنهای دنیاست.سالانه تعداد زیادی از کودکان از والدین خود میخواهند که اسباب بازی شخصیت محبوبشان مک کویین را داشته باشند. شخصیت مک کویین که یکی از شخصیتهای کارتونی بسیار محبوب در بین کودکان است و میتواند تا مدتها تبدیل به بهترین دوست کودک دلبندتان شود.
201,000 ریال
فیلترها
Sort
display